Pokrętła ręczne

Pokrętła ręczne

Do ręcznego montażu małych i średniej wielkości WKRĘCANYCH FUNDAMENTÓW do gruntów miękkich i średnio twardych średnio twardych o małej zawartości kamieni (< 30% wielkość uziarnienia 63mm) oferuje KRINNER pokrętła ręczne i klucze oraz różnego rodzaju nasadki. Do małych WF oraz miękkich gruntów KRINNER ma w ofercie sztangi do wkręcania

Do ręcznego wkręcania małych i średnich WF do gruntów miękkich zawierających humus, gruntów o dużym stopniu wilgotności (łąki) i średnio twardych o małej zawartości kamieni (< 30% wielkość uziarnienia 63mm).
W celu ułatwienia sobie pracy i dokładnego wkręcenia radzimy nawiercenie otworu wstępnego wiertarką z udarem. Wiertło powinno mieć średnicę co najmniej Ø 40 mm i długość 800 mm. Do nawierconego otworu można wlać trochę wody w celu zmiękczenia gruntu przez co zmniejsza się siły tarcia przy wkręcaniu WF .
Do ręcznego wkręcania K34x550 do gruntów miękkich zawierających humus, o dużym stopniu wilgotności (łąki) oraz średnio twardych o małej zawartości kamieni (< 30% wielkość uziarnienia 63mm). W celu ułatwienia sobie pracy i dokładnego wkręcenia radzimy nawiercenie otworu wstępnego wiertarką z udarem. Wiertło powinno mieć średnicę co najmniej Ø 40 mm i długość 800 mm. Do nawierconego otworu można wlać trochę wody w celu zmiękczenia gruntu przez co zmniejsza się siły tarcia przy wkręcaniu WF.


Kontakt

KRINNER – DYSTRYBUCJA

51-167 Wrocław, ul. Przejazdowa 11

tel.: 0048 600 630 879

tel.: 0048 713 261 711

e-mail: biuro@krinner-dystrybucja.pl

www.krinner-dystrybucja.plStrona używa plików cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.[X]