Firma

KRINNER DYSTRYBUCJA

Firma

KRINNER to innowacyjne rozwiązania w połączeniu z dopracowaną i wypróbowaną funkcjonalnością produktów, a także optymalizacja procesów przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego.

Nasze wysokiej jakości produkty i technologie rewolucjonizują rynek wyznaczając przy tym nowe kierunki w rozwoju. Celem jest stałe udoskonalanie produktów, które faktycznie są klientom potrzebne i użyteczne, przyczyniając się jednocześnie do ochrony środowiska naturalnego.

Osobiste zaangażowanie współpracowników zarówno siedzibie głównej jak i w terenie składa się na sukces całej grupy KRINNER. Rozbudowana sieć sprzedaży w poszczególnych krajach pozwala na bezpośrednią, fachową i szybką reakcję na indywidualne potrzeby klientów.

DYSTRYBUCJA produktów marki KRINNER na terenie Polski odbywa się od 1997 roku przy konsekwentnym poszerzaniu asortymentu  i sukcesywnym zwiększaniu stanów magazynowych w celu szybkiej realizacji zamówień, co znajduje bezpośrednie przełożenie na coraz większe grono zadowolonych klientów


Kontakt

KRINNER – DYSTRYBUCJA

51-167 Wrocław, ul. Przejazdowa 11

tel.: 0048 600 630 879

tel.: 0048 713 261 711

e-mail: biuro@krinner-dystrybucja.pl

www.krinner-dystrybucja.plStrona używa plików cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.[X]